Przytulny salon: stworzyć duże przestrzenie mieszkalne

Przytulny salon: stworzyć duże przestrzenie mieszkalne

Przytulny salon z tradycyjnie dużym wbudowanym kamieniem kominkowym

Kochaj swój salon: Jak korzystać z dużych przestrzeni życiowych!

przez Ciepłe kolory, dobrze zdefiniowane obszary i odpowiednie oświetlenie pozwolą zmienić atmosferę jaskini w przytulne miejsce

Czy masz większy niż przeciętny salon?

Nie bój się jego przytłaczającego efektu! Pracuj nad tym pokojem!

Szczególnie pomocne będzie inteligentne oświetlenie, wbudowane elementy architektoniczne i dobrze przemyślany plan mebli.

Dzięki kilku prostym krokom możesz stworzyć super wygodny, wygodny i przytulny salon dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół.

Wybierz ciepłą paletę kolorów

Przytulny salon wyposażony w klasyczne meble w stylu vintage kominek
Cieniowanie jest bardzo indywidualną decyzją, a znalezienie odpowiedniego może być frustrująco trudne. Przede wszystkim powinieneś poeksperymentować z ciepłymi niuansami w swoim pokoju. Tak więc pokój będzie osobisty i domowy.

1

Możesz tworzyć bardziej kolorowe akcenty dzięki dywanom i meblom. Jest to oczywiście droższa opcja. Malując, możesz jechać taniej.

Wskazówka: pomaluj kilka desek i rozprowadź je w pokoju. Połóż je obok listew przypodłogowych, okien i zasłon. Dzięki temu możesz lepiej poznać ich efekt!

Zaprojektuj spokojne miejsce w salonie

Przytulny salon ustawić stolik diamentowy kształtów ramki

Czy meble są rozmieszczone wzdłuż długiego boku? Masz możliwość zorganizowania kilku działań! Więc niektórzy mogą kłamać i czytać, a inni siedzieć i rozmawiać.

Wskazówka: w przypadku dużych pomieszczeń i ponadwymiarowych mebli sądzi się. Oto sofy z kilkoma stołkami, a także leżanki, ławki i leżaki po prostu cudowne.

Stwórz ciekawy projekt sufitu!

Przytulny salon z tradycyjnie dużym wbudowanym kamieniem kominkowymW dużych salonach brak dekoracji lub oszczędny jest niewłaściwy i może przyczynić się do bardzo nieskończonego i zimnego wyglądu

Przytulny salon tworzą tradycyjnie sofy fotele dywanowe ze skóry stołowej

Wskazówka: Jeśli Twój budżet nie wystarcza na plastikową dekorację, możesz użyć pasków jak na następnym obrazku. Różnorodność nawierzchni i drewna dzisiaj może przyczynić się do wspaniałych wyników.

Wstaw obszar roboczy

Przytulny salon ustawiony w kamiennym kominku z wbudowanym żyrandolem

Istnieje wiele zalet i wad dotyczących integracji przestrzeni roboczej w salonie. Chociaż możesz dokładnie oglądać, kto surfuje w Internecie, jak często. Jeśli jednak chcesz odpocząć w salonie, lepiej bez niego.

Wskazówka: Weź pod uwagę przypadek nasłonecznienia podczas określania lokalizacji komputera. Przetestuj obszar za pomocą komputera i stołu o wymaganej wysokości. Na pewno chcesz zamknąć zasłony w ciągu dnia, prawda?

Co powiesz na stojącą półkę na biurko, taką jak ta?

Przytulny salon ustawić żółte zasłony ceramiczne wazon ceramiczne półki

 To znacznie mądrzejsze rozwiązanie, prawda? Możesz też oglądać dzieci w Internecie i mieć miejsce, by ukryć dokumenty przed nieoczekiwanymi gośćmi.

Wskazówka: Jeśli urządzenie nie ma otworów na kable i nie jest antyczne, powinieneś załączyć załącznik.

Użyj oświetlenia roboczego

Przytulny pokój dzienny z czerwonymi poduszkami do dekoracji ścian

Jest to bardzo ważny element w dobrze zrównoważonych salonach. Lampa stołowa może całkowicie zmienić nastrój, łącząc ją z innymi światłami.

Porada: Czy chcesz wiedzieć, ile watów powinno być oświetleniem? Musisz pomnożyć długość razy szerokość pokoju. Pomnóż gazę przez 3, a teraz masz ilość zużytej bawełny!

Użyj różnych dywanów

Przytulny salon zestaw kominkowy kominek sofy stolik okienny

Możesz więc wspaniale zdefiniować różne obszary. Mogą one odpowiadać kolorom. Znaczące kolory mogą pomóc zneutralizować naprawdę drogie meble.

Teraz możesz znowu pomyśleć o projekcie swojego salonu. Mam nadzieję, że możesz stworzyć wspaniałe rozwiązania dla siebie poprzez różne pomysły!

Życzymy Ci dużo zabawy!

Przytulny salon ustawić stolik diamentowy kształtów ramki

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 3 = 7

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map