12 trendových farieb stien, ktoré milujú dizajnéri a dizajnéri interiérov

12 trendových farieb stien, ktoré milujú dizajnéri a dizajnéri interiérov

V interiérovom dizajne, ako aj v móde, dizajnéri nastavujú tón, obyvatelia domu radi sledovať najnovšie trendy. Pokiaľ ide o nátery na steny, je zriedka niečo nové, pretože sa človek spolieha na klasické a včas osvedčené nuansy. Sú to odtiene, ktoré často majú veľký vizuálny vplyv. Tieto štyri steny šíria dobrý pocit ľahkosti a zabezpečujú vám vnútornú harmóniu a rovnováhu. V mnohých prípadoch sú farby steny vizuálne, v závislosti od toho, ktorý z nich potom vyberie celé zariadenie v miestnosti. Chcete priniesť čerstvý vietor do vášho bytu? Potom ste na dnešnom mieste na správnom mieste. Pretože vám chceme pomôcť pri ďalšom prerobení vášho bytu a teraz ukážeme najnovšie trendy v oblasti farieb stien. Jedná sa o skvelé pastelové nuansy, ktoré nikdy nevyjde z módy a určite zostanú trendy po mnoho ďalších rokov.

1. Lavender, Benjamin Moore

Lavender je nápadná farba na stenu, ktorá nenechá nikoho ľahostajného. Táto šikovná zmes červenej a modrej farby, ktorá má tendenciu k fialovej, prináša nepochybne nový dojem vášho domova. Nepodceňujte silný efekt levanduľovej farby! Je ideálny pre klasiku, ale aj pre moderný interiér. Lavender sa ľahko kombinuje s inými farbami. Takto vytvárate moderné prostredie, ktoré vyzerá vzdušne a prirodzene.

Lavender, Benjamin Moore - typická oranžová Nuance vyzaľuje prirodzenosť

steny farby levanduľa benjamin moore v spálni

2. losos broskýň, Benjamin Moore

Často sa stretávame s výbornými farebnými kombináciami v exteriéri, ktoré by sme chceli uviesť do interiéru. Ďalším príkladom je dôkaz toho. Ide o úspešnú zmes lososového odtieňa s tak populárnym Pfirsichtonom. Takže môžete absolútne nikdy robiť niečo zlé s dizajnom steny, pretože zmes farieb zaisťuje rovnováhu a zmierňuje efekt iných jasných farieb v miestnosti.

 Stenová farba, ktorá poskytuje vnútornú harmóniu v prostredí

steny Farby lososa Peach Benjamin Moore
3. Palladian Blue, Benjamin Moore

Táto stenová farba je klasická a osviežujúca. Palladian Blue je v skutočnosti modro-šedo-zelený odtieň, ktorý vyzerá dobre v každej miestnosti. Ale hlavne v kúpeľni! Ak máte obzvlášť slnečnú miestnosť, tento svetlomodrý odtieň môže "ochladiť" slnko. V spálni môžete vytvoriť pokojnú atmosféru, ktorá vás pozýva na relaxáciu a odpočinok.

The Soothing Nuance - Palladian Blue od Benjamina Mooora

Palladian Blue Benjamin Moore maľuje pracovný priestor moderným spôsobom

1

4. Upokojujúci kameň šedý, Clark + Kensington

Tento šedý odtieň je viditeľný v každej skalnej záhrade, prináša mier a harmóniu. Predstavte si túto upokojujúcu šedú do vášho interiéru a zostane aktuálne až do budúcich rokov. To je naozaj tieň, ktorý úspešne prešiel testom času. Preto je tento kameň šedý obľúbenou náterovou farbou mnohých dizajnérov a dizajnérov interiérov.

 Paláta šedá vo všetkých možných odtieňoch je dlhodobo trendy

Stone Grey Clark + Kensington Trendová nástěnná farba v obývacej izbe5. Manchester Tan, Benjamin Moore

Manchester Tan od Benjamina Moorea naznačuje pozoruhodnú pieskovcovú fasádu historickej radnice v Manchestri. Jedná sa o neutrálnu farbu, ktorá je klasická a elegantná. Je perlou šedá, ale nie celkom! Najobľúbenejšou farbou mnohých dizajnérov je svetlý šedý odtieň s miernym pieskovým leskom. Ide o teplý odtieň, ktorý sa vždy javí ako svetlý a svieži, dokonca aj tieň sa mení v závislosti od zdroja svetla v miestnosti.

Klasické a trendy súčasne

steny farby Manchester Tan Banjamin Moore Vyberte si neutrálnu farbu v kúpeľni

6. Kompatibilný krém, Sherwin Williams

Drobná nuancia na chvíľu dobyla módny svet - to je krémová žltá. Posúva dopredu a prichádza tiež k stenám doma. V súčasnosti je dokonca obľúbená, pretože farba vyžaruje teplo, ale nie je tak jasná ako slnečná žltá. Tento krémovo žltý odtieň je príjemný a ľahko sa kombinuje s inými farbami v interiéri.

Krémovo žltý pastelový odtieň je ľahko kombinovateľný s mnohými ďalšími farbami

steny pre útulnú spálňu Kompatibilný krém Sherwin Williams

7. Intenzívna biela, Benjamin Moore

Nenechajte sa oklamať tu, tieňovanie vo zbierke farieb od Benjamina Moorea naozaj znamená "intenzívne biele", ale farba obsahuje sivé podtóny. Je to ideálna dekorácia pre tých, ktorí nechcú v interiéri používať jemnú farbu a vždy hľadajú jemný kontrast s bielym. Tento zlomený biely je dokonale kombinovaný s hlavnými farbami nábytku. Takže budete mať nepochybne moderný vzhľad miestnosti.

 Moderná miestnosť sa pozerá na rozbité biele

steny farby pre harmonický obývacia izba Intense White Benjamin Moore

8. revere Pewter, Benjamin Moore

Opäť s Benjamínom Mooreom nájdete svetlý šedý odtieň Revere Pewter, ku ktorému chcete mať prístup pri navrhovaní priestoru s otvoreným priestorom. Toto je neutrálne a môžete si byť absolútne istí, že s ich voľbou nemôžete pokaziť. Farba je vhodná pre všetky štýly interiérového dizajnu, od tradičných po moderné, a dobre sa hodí do teplých a chladných farebných palet. Táto farba je vítanou alternatívou k bielej farbe, prináša dostatočnú vitalitu do miestnosti bez toho, aby sa nechala zdanlivo ohromujúca.

Klasika spĺňa modernosť

farebné steny pre kuchyňu kuchynské skrine v Revere Pewter Benjamin Moore

Teraz môžete pokojne pozrieť našu fotogalériu a nájsť viac módnych odtieňov. Pre všetkých z nás je isté, že neutrály sú na vzostupe! Jedná sa o steny farby, ktoré sú v dopyte a populárne po celom svete. Tiež si našli svoje obľúbené medzi nimi?

Sprout 06 - jemný odtieň je vhodný aj pre strop

steny pre harmonický domov Sprout 06

Jasná nástěnná farba a tmavý čalúnený nábytok vytvárajú perfektný kontrast v modernej obývacej izbe

dizajn stien v chodbe vlna pražcová stenwin nástěnná farba a tmavšie kusy nábytku

 Neutrálne sú na vzostupe všade!

stenové dekorácie v škôlke jasne sivé steny a biely detský nábytok

 Chcete mať moderné kúpeľne? Potom dajte na svetlo sivú!

stenový dizajn s svetlou bradavicou v kúpeľni

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map