Başkent Bosna Hersek - Saraybosna'yı Ziyaret Edin

Başkent Bosna Hersek – Saraybosna’yı Ziyaret Edin

sermaye bosna hersek sarajewo şehir manzaralı

 Başkent Bosna Hersek'te Görülecek Yerler

Bu, Güneydoğu Avrupa'da çok iyi bilinen destinasyonları temsil eden yazı dizimizin bir sonraki yazısıdır. Bugün Bosna-Herzegowina'nın başkenti Saraybosna hakkında rapor veriyoruz. Normal hayat, savaştan yıllar sonra hüküm sürüyor.

Çoğu insanın şüphelendiğinden daha fazla egzotik ve çekicilik sunuyor.

Saraybosna eşsiz bir romantizmi temsil ediyor 

Bosna Hersek'teki başkenti ziyaret etti
Dikkatinizi şehrin bu tarafına çekmek istiyoruz ve belki bir yaz şehir gezisi için size taze bir fikir verebiliriz. Hırvatistan üzerinden muhteşem bir rotaya bağlanabilir.

Eski binaları ziyaret etmek her zaman ilginç

Bosna Hersek metropolü Saraybosna

Kültürlerin bir karışımı

Avrupa'nın sentezi ile İslami gelenekler arasında bir sentez olabileceğine inanmıyor musunuz? Evet, İstanbul gibi büyük Müslüman şehirlerde bile olabilir ve yoktur. Hayır! Bu, Balkanlar'da yüzyıllardır var olmuştur. Saraybosna'da farklı kültürlerin heyecan verici simbiyozu bulunabilir. Bunun savaşla nasıl ilgili olduğu konusu bizim meselemiz değil. Ama burada geleneksel Müslüman kıyafetleri ve domuzdan zengin bir şekilde hazırlanmış tipik Balkan lezzetlerini bulabileceğiniz birçok yer bulacaksınız.

1

Bu katedralin görkemli mimarisine hayran kalacaksınız

sermaye bosna hersek sarajewo katedralEski şehirden yürüyüşe çıkın

sermaye bosna hersek sarajewo eski şehir

Avrupa tarihi hakkında ilginç şeyler

Avrupa tarihi ile ilgileniyorsanız, o zaman Balkan ülkelerine gitmelisiniz. Bosna en önemli destinasyonlardan biridir. Tur rehberlerine dikkatlice dinleyin. Burada diğer ülkelerden farklı olarak İslam gönüllü olarak kabul edildi. Bu nedenle nüfusun yanında durması ve tamamen farklı bir kültürel niteliği vardır.

Şehrin keyifli bir turunu organize et

bosna hersek sermaye güzel seyahat hedefleri

Hikayeyi sevmek zorundasın

Hakkında konuştuğumuzda sermaye Bosna Hercegovina- Bunu tekrar tekrar vurgulamalıyız. Çünkü şehrin kendisi çoğu insan tarafından karanlık bir şey olarak algılanıyor ve pek de çekici değil. Bunun için büyüleyici kültürel mirasa sahiptir.

Bu hikayeyi takdir ederseniz, geziyi gerçekten değerli bulursunuz

sermaye bosna hersek sarajewo ilginç yerler

Yemek

Daha önce de bahsettiğimiz gıda, Bosna Hersek'in başkenti Dünya Mirasının önemli bir bölümünü oluşturuyor, yerel mutfağı hem Hıristiyan hem de Müslüman gibi çeşitli geleneklerle karakterize ediyor. Türk veya Yunan lokantalarından tanıdığınız tipik Balkan spesiyalitelerini tadabilir, ancak özgün, kendine özgü, bölgesel bir lezzete sahip olabilirsiniz.

Bosna Hersek'te tipik bir yemek

sermaye bosna hersek tipik mutfağı

Burek - Bosna Hersek mutfağında popüler bir yemek

bosna herzegovina capital kitchen burek

Yapay değil

Kent zengin bir kültürel mirasa sahiptir, ancak batı yönünden bakıldığında, iyi bakmamaktadır. Bu karanlık taraf. Ancak iyi olan şey, her şeyin otantik ve etkilenmemiş görünmesidir. Bu eşsiz! Bosna-Hersek'e git ve keyfini çıkar!

Bu şehir onun hakkında otantik bir şey var

bosna hersek sermaye sarajewo şehir manzaralı

Saraybosna Film Festivali 2014

bosna hersek sermaye sarajevo film festivali 2014

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

87 + = 88

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map